<<   04 / 2019   >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší událost :

04.05.2019
Liga MH - Pomezí

Aktuálně

Okresní kolo hry Plamen

 V pátek a v sobotu se ve Vítějevsi konal jedn z vrcholů sezony MH - okresní kolo hry Plamen. Dva dny závodů byly pro děti velmi náročné, nastupovaly na jednu disciplínu za druhou a předváděly opravdu pěkné výkony. Mimo závodu hasičské všestrannosti, který absolvovaly již na podzim, skončily ve všech disciplínách do 5. místa. Vyzdvihněme především 1. místo ze štafety požárních dvojic v kategorii starší žáci a 2. místa v požárních útocích u obou kategorií. Z celkového počtu 17 družstev tak mladší přiváží stříbro. Starší žáci vybojovali v konkurenci 21 družstev 3. místo a druhé postupové místo jim uteklo o jeden jediný bod. A tak si mladí hasiči zaslouží jistě obrovskou pochvalu za dřinu, kterou vložili do náročných tréninků i samotného závodění. Děkujeme také všem rodičům a fanouškům za podporu. Poděkování patří také závodníkům, kteří doplnili naše družstva: Evě a Kátě z Desné, Honzíkovi z Pomezí a Zdendovi z Hartmanic.

[ Celkové výsledky na OSH Svitavy ]

[ Průběžné výsledky ligy MH ]

[ Článek ve Svitavském deníku ]

Okrsek Květná 2014

 V sobotu 24.5. se družstvo mužů zúčastnilo 1. kolo požárního sportu okrsek Polička. Závody se konaly tradičně v Květné. Naši muži vybojovali celkové 5. místo.

Pomezský závod - dvě bronzové medaile

 V druhém závodě ligy mladých hasičů jsme vybojovali dvě třetí místa. Závodilo se ve štafetě požárních dvojic a požárním útoku. Starší žáci obsadili 3.místo ve štafetě a 2.místo v útoku. Mladším stačil výkon ve štafetě na 3.místo, v útoku stejně jako starším na 2.místo.

[Průběžné výsledky ligy]

Malá Haná 2014: První soutěž sezony - první medaile

 První letošní soutěží mladých hasičů byl Pohár Malé Hanné, který se konal 8.5. na náměstí v Jevíčku. Mladší i starší žáci bojovali v požárním útoku i útoku CTIF. Požární útok, který se započítává do Okresní ligy mladých hasičů, se oboum družstvům povedl, schodně obsadila 3. místa. Starší žáci na útoku CTIF obsadili 7. místo, mladší místo 5. Celkově si mladší odváželi bronzové medaile, což je krásný start do nové sezony. Starším žákům stupně vítězů unikly o jedinou příčku, ale i tak předvedli pěkný výkon. Děkujeme posilám ze Širokého Dolu a Desné, které pomohly doplnit náš tým.

[celkové výsledky]